Každá transakcia sa počíta. Mastercard vás odmení hneď trikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníkov a dostanene peniaze späť. Čím viac transakcií vykonáte, tým výhodnejšie kupóny na zľavy a benefity získate. A naviac si s Priceless Specials môžete splniť svoje priania.

Priania, ktoré sme už splnili

S Priceless Specials si môžete splniť prianie, alebo potešiť niekoho blízkeho. Inšpirujte sa a napíšte nám originálny dôvod, prečo by sme ďalšie prianie mali splniť práve vám.

Na svahoch pribudol lyžiar s novou výbavou

Dar, ktorý dostaneme len tak, dokáže potešiť ešte viac ako ten vianočný. Dôkazom toho bolo aj želanie pani Moniky. Tá svojmu synovi vysnívala perfektný darček v podobe nákupu čohokoľvek, po čom jeho športové srdce zatúži. Z obchodu EXIsport tak odišiel šťastný majiteľ nových lyží, prilby aj zimného oblečenia.

Prehliadnuť galériu

Nečakané meninové prekvapenie

Spraviť radosť svojim blízkym, ktorých milujeme, je krásny zážitok sám osebe. Pán Marcel chcel svoje želanie venovať nevlastným synom a my sme sa ho rozhodli aj splniť. Lukáš a Andrej majú meniny chvíľu po sebe, tak sa nám podarilo prekvapiť ich dokonca dvojnásobne. Okrem slávnostnej meninovej večere sa chlapci vďaka spoločnosti Comfor mohli tešiť aj z dvoch nových tabletov.

Prehliadnuť galériu

Výlet do sveta rozprávok

S radosťou plníme aj priania, ktoré vyčaria nielen jeden, ale hneď desiatky úsmevov. Takýmto želaním bolo napríkad aj to od pána Arpada. Práve vďaka nemu sa mohli deti z detského domova na chvíľu ponoriť do sveta rozprávok. V spolupráci so sieťou CINEMAX sme ich prekvapili výletom do kina, kde si okrem skvelého animáku Ja, zloduch 3 mohli vychutnať aj občerstvenie podľa chuti.

Prehliadnuť galériu

Večera ako pre kráľovnú

Luxusný welcome drink a 4-chodové menu priamo pod bránami Trenčianskeho hradu v reštaurácii Fatima! Tak takýto kráľovský zážitok vysníval pán Dušan pre svoju novopečenú manželku. No a my sa tešíme, že aj vďaka nám si začiatky svojho spoločného života mohli vychutnať ešte viac.

Prehliadnuť galériu

Malé osvieženie šatníka, veľa radosti

Každá žena občas zatúži po zmene. Inak to nebolo ani v prípade pani Evy, ktorej prianie sme v spolupráci s Orsay s radosťou splnili.

S pomocou šikovnej stylistky sme z nej za chvíľu vyčarili štýlovú dámu a z obchodu si okrem novej vizáže a širokého úsmevu odniesla aj viacero outfitov z najnovšej kolekcie.

Prehliadnuť galériu

More splnených snov

Niektoré deti snívajú o psíkovi, iné o škrečkovi a syn pani Eriky sa zase odmalička túži potápať so žralokmi. Preto mu mama vysnívala návštevu Malorky, kde spolu navštívia obrovské akvárium a park v jednom – Palma Aquarium. To v sebe ukrýva nielen najhlbší bazén so žralokmi v Európe, ale tiež umožňuje zažiť potápanie s týmito predátormi na vlastnej koži. A tak sa z nudných každodenných nákupov stalo prekvapenie, vďaka ktorému zažijú toto leto more splnených snov.

Prehliadnuť galériu

Spestriť si život hračkami

Radosť v detských očiach je jedným z najkrajších momentov pre rodičov. Preto pani Katka „vysnívala“ pre svoju dcérku prianie, ktoré sme jej splnili v spolupráci so sieťou predajní Vnímavé hračky. Malú Katku sme prekvapili priamo počas vyučovania balíkom hračiek, po ktorých túžila. Vidieť toľko detských úsmevov naraz, to bol zážitok!

Prehliadnuť galériu

Láska ide cez žalúdok

V tejto uponáhľanej dobe je takmer nemožné urobiť si čas a zájsť s partnerom na dobrú večeru alebo pohár vína. Preto sme v spolupráci so spoločnosťou VÍNO MATYŠÁK splnili pani Gabriele malé želanie. Prekvapili sme jej priateľa a pre oboch pripravili romantický večer spojený so súkromnou ochutnávkou vín.

Prehliadnuť galériu

Deň v koži gentlemana

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Inak tomu nie je ani v prípade pani Zuzany, ktorá svoje želanie venovala synovi. Z Róberta sme tak vďaka novému zostrihu a štýlovému oblečeniu z predajne Adam urobili skutočného gentlemana!

Prehliadnuť galériu

Valentínske prekvapenie

S radosťou plníme nielen želania, ktoré nám posielate, ale tiež pre vás chystáme prekvapenia. Tentoraz sme s naším partnerom Kvety Victor prekvapili Vladimíra. Veľkú kyticu zloženú zo 100 ruží si, samozrejme, nenechal pre seba a daroval ju na Valentína svojej manželke.

Prehliadnuť galériu

Ako predkrm bol rybolov

Ambasádor programu Priceless Specials, Leoš Mareš, sa tentoraz zahral na čašníka. 
Počas večere oznámil splnenie sna nič netušiacemu pánovi Branislavovi, ktorého želaním bol lov sumcov na rieke Ebro v Španielsku.

„Jé, to je krásne.“ — Branislav

Futbalový sen sa splnil v Miláne

Mnoho futbalových fanúšikov o takomto zážitku len sníva. Erik taký zážitok doprial svojmu otcovi vďaka Priceless Specials a spoločne si užili neopakovateľnú atmosféru v Miláne na finále Ligy majstrov UEFA 2016.

Prehliadnuť galériu

Svetový pohár v Kitzbühele 2017

Aj na tohtoročný 77. ročník slávnych pretekov na Hahnenkamme v Kitzbühele sme poslali niekoľko členov programu Priceless Specials, ktorí si užili atmosféru Svetového pohára naozaj zblízka. Výkony zjazdárov totiž sledovali z čestných miest na tribúne Mastercard®.

Prehliadnuť galériu

Miesto svadobných darov konzervy a granule

Zuzana získala 1 850 € a rozhodla sa ich venovať mestskému útulku v Poprade. O podporu útulku požiadala aj hostí na svojej svadbe a všetkých ich poslala nakúpiť do miestneho Petcenter.sk

„Teším sa, že sme pomohli dobrej veci.“ — Zuzana

Ako filmové hviezdy v Cannes

Roman patril medzi niekoľko šťastných, ktorí sa vďaka Priceless Specials stali súčasťou 
69. ročníka filmového festivalu v Cannes 2016 a prežili nezabudnuteľné chvíle po boku Leoša Mareša a hollywoodskych hviezd.

Prehliadnuť galériu

Operený člen rodiny

Andrej z Piešťan získal nákup v sieti predajní Pet Center v hodnote 1 850 eur. Prial si papagája pre starkú, aby mala spoločnosť a nebola sama. Pozrite sa, ako bola prekvapená.

„No, to je predsa papagáj.“ — Starká

Čarovný víkend v Disneyland Paris

Martin si pre rodinu svojej sestry želal výlet do Disneyland® Paris. Všetkých ich čakalo veľa nezabudnuteľných zážitkov, medzi ktoré patrilo aj otváranie brán Disneylandu. Pozrite sa, ako si všetci užívali neopakovateľnú atmosféru rozprávkovej ríše Walta Disneyho.

Prehliadnuť galériu

„Stále neviem uveriť, že sme tam naozaj boli. Ďakujeme pekne za všetko.“ — Alexandra

Keď zavolá Leoš Mareš

Pani Adriana vyhrala s Priceless Specials zájazd od Kartago tours v hodnote 3 700 €. Pozrite sa, ako vlastne vyhrala a komu svoju výhru venovala.

Prehliadnuť galériu

„Bola som v šoku, v živote som nič nevyhrala.“ — Adriana

Diabolský zjazd v Kitzbueheli

Niekoľko členov programu Priceless Specials si užilo pohár v zjazdovom lyžovaní mužov na najobávanejšej trati sveta s množstvom prekvapení, ktoré sme si pre nich prichystali. Buďte nabudúce medzi nimi.

Prehliadnuť galériu

Shopping víkend v Londýne

Silvia vďaka programu Priceless Specials a sieti predajní ORSAY získala výnimočný výlet do Londýna, od ktorého čakala veľa. Ale 3 noci v luxusnom hoteli, starostlivosť vizážistu aj stylistu a séria gurmánskych zážitkov dokonca prevýšili jej očakávania.

Prehliadnuť galériu

„Všetky tie momenty boli nepredvídateľné."
 — Silvia

Staňte sa členom Priceless Specials a napíšte nám, čo by ste si priali.
Či už je to stretnutie s hviezdou showbiznisu, let balónom, alebo výlet po Európe,
je možné, že ďalšie splnené želanie bude práve to vaše.

Vstúpiť do Priceless Specials