Zobraziť všetky ponuky

ZÍSKAJTE 3% ZĽAVU PRI NÁKUPE TITI PAPIERNICTVE
Používajte kartu Mastercard® a ušetrite.

Titi Papiernictvo

V našich predajniach vám ponúkame sortiment školských a kancelárskych potrieb renomovaných značiek: Sheaffer, Parker, Filofax, Pilot, Stabilo, Hama, Topgal, Maped, Paperblanks, Schneider, Faber Castell a dalšie.

Zo širokej škály vyberáme: školské tašky a plecniaky, písacie potreby, pomôcky na kreslenie, papierenský sortiment, párty sortiment a všetko potrebné k baleniu darčekov.

Kontakt:

Titi Papiernictvo
Vajanského 80
98401, Lučenec

Telefón:

+421 474 331 777

Ponuka platí pre uvedené obchody a prevádzky.​

Zobraziť pobočky

Bratislava (Bory Mall) - Titi Papierníctvo
Lamač 6780, 84103, Bratislava
E-mail
bory@titi.sk
Telefón
+421 908 684 030
Bratislava (Eurovea) - Titi Papierníctvo
Pribinova 8, 81109, Bratislava
E-mail
eurovea@titi.sk
Telefón
+421 908 732 779
Košice (Atrium Optima) - Titi Papierníctvo
Moldavská cesta 32, 04001, Košice
E-mail
optima@titi.sk
Telefón
+421 917 742 909
Trnava (City Aréna) - Titi Papierníctvo
Kollárova 20, 91701, Trnava
E-mail
trnava@titi.sk
Telefón
+421 905 844 609
Žilina (Aupark) - Titi Papierníctvo
Veľká Okružná 59/A, 01001, Žilina
E-mail
aupark@titi.sk
Telefón
+421 917 245 669
Zvolen - Titi Papierníctvo
T.G.Masaryka 8739/74, 96001, Zvolen
E-mail
zvolen@titi.sk
Telefón
+421 917 147 278

Zaregistrujte sa a začnite naplno využívať všetky výhody programu Mastercard Priceless Specials. Vstúpiť do Priceless Specials