Zobraziť všetky ponuky

ZÍSKAJTE 2 % ZĽAVU PRI NÁKUPE V SCHNEIDER LEKÁRŇACH
Využívajte svoju kartu Mastercard a ušetrite.

SCHNEIDER Lekáreň

V lekárňach Schneider nájdete široký sortiment liekov a doplnkov výživy, ústretový personál a prívetivé ceny.

Zdravie je vzácne a my vieme, že vám na ňom záleží. Preto vám v lekárňach Schneider ochotne a odborne poradia s výberom tých najvhodnejších prípravkov. Odteraz aj s možnosťou získať ich lacnejšie použitím karty Mastercard®.

Kontakt

SCHNEIDER Lekáreň
Čapajevova 23
08001, Prešov

Webové stránky

www.schneider-lekaren.sk

Ponuka platí pre uvedené obchody a prevádzky.​

Zobraziť pobočky

Bánovce nad Bebravou - Lekáreň SCHNEIDER (Kaufland)
Svätoplukova 1898/17, 95704, Bánovce nad Bebravou
E-mail
banovce@schneider-lekaren.sk
Telefón
+420 251 682 435
Banská Bystrica - Lekáreň SCHNEIDER
Horná 61/A, 97401, Banská Bystrica
E-mail
apaoma@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 928
Bratislava - Lekáreň SCHNEIDER
Obchodná 74, 81174, Bratislava
E-mail
centrumplus@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 955
Bratislava - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Bzovícka 3244/38, 85107, Bratislava
E-mail
bzovicka@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 950
Bratislava - Lekáreň SCHNEIDER (Zrkadlový Háj)
Rovniankova 1, 85102, Bratislava
E-mail
zrkadlovyhaj@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954957
Brezno - Lekáreň SCHNEIDER (Afrodita)
Nám. M.R.Štefánika 8, 97701, Brezno
E-mail
afrodita@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 946
Detva - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Štúrova 3216, 96212, Detva
E-mail
detva@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 941
Dolný Kubín - Lekáreň SCHNEIDER
Aleja Slobody 2686, 02601, Dolný Kubín
E-mail
dolnykubin@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 948 295 691
Hlohovec - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Za Váhom 4082/1, 92001, Hlohovec
E-mail
hlohovec@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 948 823 735
Jelšava - Lekáreň SCHNEIDER (Jelšava)
Tomášikova 481, 04916, Jelšava
E-mail
jelsava@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 948
Košice - Lekáreň SCHNEIDER (Aupark)
Nám. Osloboditeľov 1, 04001, Košice
E-mail
auparkke@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 911 747 702
Košice - Lekáreň SCHNEIDER (Bellis)
Južná trieda 27, 04001, Košice
E-mail
bellis@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 936
Košice - Lekáreň SCHNEIDER (Medicínské centrum)
Protifašistických bojovníkov 3378/11, 04001, Košice
E-mail
mcaupark@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 910 911 637
Košice - Lekáreň SCHNEIDER (Remedia)
Budapeštianska 46, 04013, Košice
E-mail
remedia@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 937
Košice - Lekáreň SCHNEIDER (Terasa)
Trieda SNP 88, 04001, Košice
E-mail
terasa@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 952
Košice - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Napájadlá 16, 04012, Košice
E-mail
nadjazerom@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 935
Košice - Lekáreň SCHNEIDER (Tip-Top 2)
Čsl. Armády 18 (poschodie) 18, 04001, Košice
E-mail
tiptop2@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 081
Košice - Lekáreň SCHNEIDER (Tip-Top)
Čsl. Armády 18 (prízemie), 04001, Košice
E-mail
tiptop@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 956
Košice -Lekáreň SCHNEIDER (Aupark)
Nám. Osloboditeľov 1, 04001, Košice
E-mail
auparkke@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 911 747 702
Lipany - Lekáreň SCHNEIDER (Santé)
Nám. Sv. Martina 9, 08271, Lipany
E-mail
sante@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954958
Liptovský Mikuláš - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Kamenné pole 4447/2, 03101, Liptovský Mikuláš
E-mail
mikulas@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 964
Liptovský Mikuláš -Lekáreň SCHNEIDER
Jánošikovo nábr 1212/2, 03101, Liptovský Mikuláš
E-mail
poliklinikalm3np@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 911 091 602
Medzilaborce - Lekáreň SCHNEIDER (Kamjana)
Komenského 134/4, 06801, Medzilaborce
E-mail
kamjana@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 954
Michalovce - Lekáreň Calendula
Nám. Osloboditeľov 25, 07101, Michalovice
E-mail
calendula@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 909
Michalovce - Lekáreň Medipharm
Nám. Osloboditeľov 18, 07101, Michalovce
E-mail
medipharm@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 940
Michalovce - Lekáreň SCHNEIDER
Prof. Hlaváča 27 , 07101, Michalovce
E-mail
michalovce@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 947
Michalovce - Lekáreň SCHNEIDER (Viva)
Jána Hollého 665/7, 071 01, Michalovce
E-mail
viva@schneider-lekaren.sk
Nové Mesto nad Váhom - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Trenčianska 2492/68, 91501, Nové Mesto nad Váhom
E-mail
nmnv@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 932
Partizánske - Lekáreň SCHNEIDER
Nitrianska 1771/118, 95804, Partizánske
E-mail
partizanske@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 948 278 633
Pezinok - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Myslenická 2/B, 90201, Pezinok
E-mail
pezinok@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 933
Prešov - Lekáreň SCHNEIDER (Amuletum)
Sabinovská 15, 08001, Prešov
E-mail
amuletum@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 948 823 731
Prešov - Lekáreň SCHNEIDER (Libra)
Justičná 15, 08001, Prešov
E-mail
libra@schneider-lekaren.sk
Telefón
421 902 954 930
Prešov - Lekáreň SCHNEIDER (Pharma-Centrum)
Prostejovská 33, 08001, Prešov
E-mail
pharmacentrum@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 954
Prešov - Lekáreň SCHNEIDER (Šváby)
Švábska 31, 08001, Prešov
E-mail
svaby@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 901
Prešov - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Nám. Legionárov 1, 08001, Prešov
E-mail
tescopo@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 943
Prešov - Lekáreň SCHNEIDER (Zeus)
Levočská 18, 08001, Prešov
E-mail
zeus@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 944
Prešov - Lekáreň SCHNEIDER Kaufland)
Arm. Gen. Svobodu 23, 08001, Prešov
E-mail
kauflandpo@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 953
Prievidza - Lekáreň SCHNEIDER
Nám. Slobody 17-1, 97101, Prievidza
E-mail
prievidza@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 968
Púchov - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Okružná 1, 02001, Púchov
E-mail
puchov@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 968
Rožňava - Lekáreň SCHNEIDER
Janka Kráľa 12, 04801, Rožňava
E-mail
roznava@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 931
Ružomberok - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
Hrabovská cesta 5270, 03401, Ružomberok
E-mail
ruzomberok@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 911 747 703
Sabinov - Lekáreň SCHNEIDER (Na Námestí)
Nám. Slobody 45, 08301, Sabinov
E-mail
nanamesti@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 951
SCHNEIDER - PROJEKT Prešov
Čapajevova 23, 08001, Prešov
Stará Ľubovňa - Lekáreň SCHNEIDER
Obrancov mieru 8, 06401, Stará Ľubovňa
E-mail
stl@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 939
Trebišov - Lekáreň SCHNEIDER (Tesco)
M. R. Štefánika 3824/208, 07501, Trebišov
E-mail
trebisov@schneider-lekaren.sk
Telefón
421 902 954 934
Vranov nad Topľou - Lekáreň SCHNEIDER (Kaufland)
Dlhá 497/27, 09301, Vranov nad Topľou
E-mail
vranov@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 966
Žilina - Lekáreň SCHNEIDER (Aupark)
Veľká Okružná 59A, 01001, Žilina
E-mail
auparkza@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 948 140 180
Žilina - Lekáreň SCHNEIDER (Mirage)
Nám. A. Hlinku 7/B, 01001, Žilina
E-mail
mirage@schneider-lekaren.sk
Telefón
+421 902 954 942

Zaregistrujte sa a začnite naplno využívať všetky výhody programu Mastercard Priceless Specials. Vstúpiť do Priceless Specials