Každá transakcia sa počíta. Mastercard vás odmení hneď trikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníkov a dostanete peniaze späť. Čím viac transakcií vykonáte, tým výhodnejšie kupóny na zľavy a benefity získate. A naviac si s Priceless Specials môžete splniť svoje priania.

platí ešte 6 dní Osviežte svoj šatník jarnými outfitmi

Osviežte svoj šatník jarnými outfitmi

Potrebuje váš šatník po dlhej zime osviežiť? Nemôžete sa dočkať chvíle, keď kabáty a dlhé nohavice vymeníte za šaty? Vyberte si z najnovšej kolekcie Orsay pre jar/leto 2018 a užite si 4 % späť z každej platby kartou Mastercard pre členov Priceless Specials.

Viac o ponuke

4 % ZĽAVA 2 % ZĽAVA

Platiť kartou je s Priceless Specials skrátka ešte výhodnejšie.

Vstúpiť do Priceless Specials

Kupóny, poukážky a iné ponuky obchodníkov, ktoré sú vám ako účastníkovi programu Priceless Specials k dispozícii, vám ponúkajú a dávajú k dispozícii uvedení obchodníci a spoločnosť Mastercard žiadnym spôsobom nezaisťuje ani neručí za platnosť, správnosť a presnosť informácií uvedených na kupónoch, poukážkach a v iných ponukách (najmä za podmienky ich uplatnenia).Za platnosť, správnosť a presnosť kupónov, poukážok a iných ponúk uvedených a predložených prostredníctvom programu Priceless Specials spoločnosti Mastercard a za uplatnenie kupónov, poukážok a iných ponúk zodpovedajú výhradne títo uvedení obchodníci.