Každá transakcia sa počíta. Mastercard vás odmení hneď trikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníkov a dostanete peniaze späť. Čím viac transakcií vykonáte, tým výhodnejšie kupóny na zľavy a benefity získate. A naviac si s Priceless Specials môžete splniť svoje priania.

platí ešte 11 dní Školský rok klope na dvere

Školský rok klope na dvere

Prázdniny sa končia a je tu ďalší školský rok. Pribaľte svojim žiačikom do aktoviek všetko, čo môžu v školských laviciach potrebovať. V papiernictve TITI môžete vyberať zo širokej ponuky písacích potrieb, pomôcok na kreslenie a ďalších papiernických potrieb od renomovaných značiek. Ako členovia programu Priceless Specials navyše získate 9 % z platby kartou Mastercard alebo Maestro späť na účet.

Viac o ponuke

9 % ZĽAVA 3 % ZĽAVA

Platiť kartou je s Priceless Specials skrátka ešte výhodnejšie.

Vstúpiť do Priceless Specials

Kupóny, poukážky a iné ponuky obchodníkov, ktoré sú vám ako účastníkovi programu Priceless Specials k dispozícii, vám ponúkajú a dávajú k dispozícii uvedení obchodníci a spoločnosť Mastercard žiadnym spôsobom nezaisťuje ani neručí za platnosť, správnosť a presnosť informácií uvedených na kupónoch, poukážkach a v iných ponukách (najmä za podmienky ich uplatnenia).Za platnosť, správnosť a presnosť kupónov, poukážok a iných ponúk uvedených a predložených prostredníctvom programu Priceless Specials spoločnosti Mastercard a za uplatnenie kupónov, poukážok a iných ponúk zodpovedajú výhradne títo uvedení obchodníci.