Každá transakcia sa počíta. Mastercard vás odmení hneď trikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníkov anbsp;dostanete peniaze späť. Čím viac transakcií vykonáte, tým výhodnejšie kupóny na zľavy anbsp;benefity získate. Anbsp;navyše si snbsp;Priceless Specials môžete splniť svoje želania.

platí ešte 18 dní Čím vyšší cashback, tým väčšia radosť

Čím vyšší cashback, tým väčšia radosť

Objavte vína z produkcie spoločnosti, ktorá je nositeľom titulu VINÁRSTVO ROKA 2014 a spríjemnite si posedenie s rodinou a priateľmi. Rodinné vinárstvo MATYŠÁK so sieťou vlastných vinoték.

Viac o ponuke

5 % ZĽAVA 2 % ZĽAVA

Platiť kartou je s Priceless Specials skrátka ešte výhodnejšie.

Vstúpiť do Priceless Specials

Kupóny, poukážky a iné ponuky obchodníkov, ktoré sú vám ako účastníkovi programu Priceless Specials k dispozícii, vám ponúkajú a dávajú k dispozícii uvedení obchodníci a spoločnosť Mastercard žiadnym spôsobom nezaisťuje ani neručí za platnosť, správnosť a presnosť informácií uvedených na kupónoch, poukážkach a v iných ponukách (najmä za podmienky ich uplatnenia).Za platnosť, správnosť a presnosť kupónov, poukážok a iných ponúk uvedených a predložených prostredníctvom programu Priceless Specials spoločnosti Mastercard a za uplatnenie kupónov, poukážok a iných ponúk zodpovedajú výhradne títo uvedení obchodníci.