Každá transakcia sa počíta. Mastercard vás odmení hneď trikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníkov anbsp;dostanete peniaze späť. Čím viac transakcií vykonáte, tým výhodnejšie kupóny na zľavy anbsp;benefity získate. Anbsp;navyše si snbsp;Priceless Specials môžete splniť svoje želania.

platí ešte 11 dní Pre radosť nielen z varenia

Pre radosť nielen z varenia

V sieti predajní Tescoma nájdete nielen kvalitné produkty do kuchyne, ale aj veľa inšpirácie, ako spraviť radosť sebe aj svojim blízkym. V septembri navyše získate za každú platbu kartou Mastercard 10 % späť na svoj účet.

Viac o ponuke

10 % ZĽAVA 5 % ZĽAVA

Platiť kartou je s Priceless Specials skrátka ešte výhodnejšie.

Vstúpiť do Priceless Specials

Kupóny, poukážky a iné ponuky obchodníkov, ktoré sú vám ako účastníkovi programu Priceless Specials k dispozícii, vám ponúkajú a dávajú k dispozícii uvedení obchodníci a spoločnosť Mastercard žiadnym spôsobom nezaisťuje ani neručí za platnosť, správnosť a presnosť informácií uvedených na kupónoch, poukážkach a v iných ponukách (najmä za podmienky ich uplatnenia).Za platnosť, správnosť a presnosť kupónov, poukážok a iných ponúk uvedených a predložených prostredníctvom programu Priceless Specials spoločnosti Mastercard a za uplatnenie kupónov, poukážok a iných ponúk zodpovedajú výhradne títo uvedení obchodníci.