Každá transakcia sa počíta. Mastercard vás odmení hneď trikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníkov anbsp;dostanete peniaze späť. Čím viac transakcií vykonáte, tým výhodnejšie kupóny na zľavy anbsp;benefity získate. Anbsp;navyše si snbsp;Priceless Specials môžete splniť svoje želania.

platí ešte 17 dní Výhodnejší nákup (nielen) na dobrú noc

Výhodnejší nákup (nielen) na dobrú noc

Zima klope na dvere, a tak je najvyšší čas zaliezť do tepla pod deku. A prečo to nevyužiť a zároveň nepremeniť svoju spálňu? Vyberať môžete z množstva kvalitnej postelnej bielizne a ďalších doplnkov značky SCANquilt. Vďaka programu Priceless Specials máte na všetky výrobky zľavu 4 %. Objavte kúzlo hrejivých prikrývok, pohodlných vankúšov a hebkých osušiek, ktoré vám spríjemnia zimné dni aj noci.

Viac o ponuke

4 % ZĽAVA 2 % ZĽAVA

Platiť kartou je s Priceless Specials skrátka ešte výhodnejšie.

Vstúpiť do Priceless Specials

Kupóny, poukážky a iné ponuky obchodníkov, ktoré sú vám ako účastníkovi programu Priceless Specials k dispozícii, vám ponúkajú a dávajú k dispozícii uvedení obchodníci a spoločnosť Mastercard žiadnym spôsobom nezaisťuje ani neručí za platnosť, správnosť a presnosť informácií uvedených na kupónoch, poukážkach a v iných ponukách (najmä za podmienky ich uplatnenia).Za platnosť, správnosť a presnosť kupónov, poukážok a iných ponúk uvedených a predložených prostredníctvom programu Priceless Specials spoločnosti Mastercard a za uplatnenie kupónov, poukážok a iných ponúk zodpovedajú výhradne títo uvedení obchodníci.